05449754601&05069310936

Hızlı ve Güvenli Onarım Merkezinin Tek Adresi
Oki Teknik Servis Ücretsiz Arıza Tespiti
Yerinde Onarım – Konsinye Yazıcı Kurulumu
Sarf Malzeme – Şerit – Toner Temini

Oki Teknik Servis olarak yerinde onarım ve bakım hizmeti vermekteyiz. Oki cihazlarınızn gerek yerinde gerek teknik servisimize alarak onarımlarnı gerçekleştirmekteyiz. Oki nokta vuruşlu yazıcıların yerinde onarım imkanı %90 dır. Bu sayede işleriniz aksamaz ve sorunlarınız çözülmüş olur. Oki Teknik Servis konusunda deneyimli teknik personel ve geniş yedek parça imkanı ile sizlere hizmet sunmaktayız. Perpa Ticaret Merkezinde bulunan ofisimiz ile Tokat’ ın tüm ilçelerine hizmet sağlamaktayız. Oki Teknik Servis Nokta vuruşlu, Laserjet ve Color Laserjet  konusunda teknik hizmet alabileceğiniz bir firma olarak sarf malzeme konusunda’ da müşterilerimizin isteklerini karşılamaktayız. Oki nokta vuruşlu yazıcılar sık kullanıldığından bakımlarınında sık sık yapılmaları gerekmektedir.

Oki Teknik Servis

Müşterilerimizin Bizden Beklentileri ;

Soru   : Oki cihazım bakımsız ve çok sesli çalışıyor.

Cevap : Cihazlarınızı sizden alıyoruz plastik aksamlarını yıkıyor tüm bakımlarını yapıp sizlere teslim ediyoruz.

Soru    : Yazılarım net değil ve eksik basıyor.

Cevap : Head ( Kafa ) ayarı yada iğnelerinde sorun olabilir onarımı mümkündür. Onarımı olmayan kafanın değişimini yerinde gerçekleştiriyoruz.

Soru    : Bilgisayar ile bağlantısında sorun var.

Cevap : USB yada Paralel girişlerinde sorun olabilir. Genel kontrolleri yapılarak onarımı yapilabilir. Onarımı olmayan kartın değişimini gerekmektedir.

Soru    : Sürekli formla sürekli yazdırdığımda sayfada kaymalar olmaktadır.

Cevap : Bilgisayar üzerinde yazıcı ayarı yapılarak bu sorunu giderebiliriz.

Soru    : Kağıt olmasına rağmen cihazım ALARM hatası vermekte.

Cevap : Sensörlerini kontrol etmek gerekir bu arıza genelde bakımı olmayan cihazlarda görünmektedir.

Soru.   : A4 yada Sürekli form kolu vazifesini yerine getirmemektedir.

Cevap : Kol iç kısmında kırılabiliyor yada kolun alt kısmında bulunan dişlilerde aşınma meydana gelmiş olabilir.

Soru    : Cihazımı aldığınızda yerine yazıcı bırakıyormusunuz.

Cevap : Cihazlarınızı sizden aldığımızda elimizde konsinye yazıcı var ise yerine kurulum yapmaktayız. Cihazlarınızı bir aksilik olmadığı sürede aynı gün yada bir sonraki gün teslimatını gerçekleştiriyoruz.

Oki Teknik Servis :

Oki Teknik Servis;

Oki cihazlarınızın periyodik bakımları yapıldığı taktirde ileride oluşabilecek arızaların öncesinden önüne geçmiş olursunuz. Nokta vuruşlu yazıcılarınızın yerinde Ana Kart Değişimi, Head ( Kafa ) Değişimi, Space Motor Değişimi, Gear Keys Değişimi, Power Kart Değişimi yapılmaktadır. Elektronik arızalarda cihazların teknik servise alınmaları gerekmektedir.

Teknik Servise alınan cihazlar teknik personel tarafından teslim formu ile telim alınmaktadır. İlk olarak gerektli tesler yapılır ve cihazın değişmesi gereken parçaların listesi çıkarılır. Fiyatlandırmalar yapıldıktan sonra müşterilerimize gerekli bilgiler verilir ve onay sürecinde beklenir. Oki Teknik Servis onayı verilen cihazların tüm plastik aksamları sökülerek gerekli temizlikleri yapılmaktadır. Değişen parçalar ile cihaz toplandıkdan sonra teste tabi tutularak müşterilerimize teslim edilir. Teslim edilen cihazlar müşterilerimiz ile birlikte kurularak gerekli testleri yapılır. Oki Teknik Servis olarak iade istenen cihazlar müşteilerimize geri iade edilerek sadece servis ücteti alınmaktadır.

Oki Teknik Servis

Oki Teknik Servis geniş yedek parça hizmeti ile müşterilerimizin cihazlarını %90 yerinde onarımını yapmaktadır.

05449754601&05069310936