Toner Dolumu ;

BetaBüro olarak sizlere müşteri memnuniyeti doğrultusunda her marka ve modelin orijinal ve muadil toner dolumu teminini sağlamaktayız.

Yazıcı, fotokopi ve fax cihazlarını ilk almış olduğunuzda içerisinde bulunan toner belli bir baskı kapasitesine sahiptir. Belirli aralıklarla kullanımınıza bağlı olarak toner kartuşunun doldurulması gerekmektedir. BetaBüro, bu hususta size ücretsiz olarak hizmet sağlamaktadır. Ücretsiz kurye ve araç servis hizmetleriyle boş kartuşunuzu adresinizden teslim alarak işlem gören ürünler yine ücretsiz olarak adresinize teslim edilir.

Toner dolum işleminizi BetaBüro olarak daha önce defalarca test edilmiş en iyi toner tozu ve yedek parçaları ile özel işlemlerden geçirilerek hazır hale getiriyoruz. Son bölümde 3 ayrı teknik testten geçirilen ürünler paketlenerek adrese teslim edilir. Toner Dolum yapılan tonerlerin performanslı çalışabilmesi için yıpranan yedek parçalar müşteriden teyit alınarak yeni yedek parça ile değişimi sağlanır.

  • Toner Dolumu yapılan tonerler drum ve bıçak kullanıma göre değiştirilmeli. Bu parçalar zamanla aşınır ve baskınızdaki kaliteyi etkiler.
  • Kullanılan toz toner markasına göre olmalı ve kapasitesi kadar toz konulmalı
  • Atık haznesi temizlenmeli