Fotokopi cihazlarınızda marka ve model fark etmeksizin  tüm ürünlerinizi ofisinizden alıyoruz. Arızası belirlendikten sonra yazıcınız hakkında hazırlanmış rapor size sunuyoruz. Onayınız doğrultusunda yazıcınızın onarımı yapılır.

Onayınız doğrultusunda yazıcınız onarılarak en kısa sürede yerinize teslim edilir.

FOTOKOPİ ONARIMI
  • Marka bağımsız fotokopi onarımı yapılır ve yedek parçası temin edilir.
  • Tüm marka ve modellerin toner  dolumu %100 garantili olarak yapılır.
  • Onarımda değişen parçaların 3 ay garantisi vardır.

Arızalı fotokopi makinelerinizi iş yerinizden alıp tamir ve genel bakımları yaptıktan sonra hızlı bir şekilde tekrar iş yerinize telim ediyoruz. Böylece size zamandan tasarruf ettiriyoruz. BetaBüro uzman kadro ve geniş yedek parça stokuyla hızlı, güvenli ve kaliteli onarım hizmeti vermektedir. Arıza tespit, onarım, test ve son kontrol aşamalarında en modern test ve ölçüm cihazları kullanılmaktadır.

Arızalı yazıcı fotokopi  ve fax makinelerinizi iş yerinizinden alıp tamir ve genel bakımılı yaptıktan sonra hızlı bir şekilde tekrar iş yerinize telim ediyoruz. Böylece size zamandan tesaruf ettiriyoruz. Teknik Print uzman kadro ve geniş yedek parça stoğuyla OKI, HP, Epson, Panasonic, Xerox, Canon aileleri başta olmak üzere marka bağımsız olarak Laser, Dotmatrix (nokta vuruşlu), Plotter, DeskJet, İnkJet ve BubbleJet yazıcılarla ilgili geniş malzeme stoğuyla hızlı, güvenli ve kaliteli onarım hizmeti vermektedir. Arıza tespit, onarım, test ve son kontrol aşamalarında en modern test ve ölçüm cihazları kullanılmaktadır.